.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

OBAVJEŠTENJE: JAVNA RASPRAVA O NACRTU ODLUKE O USVAJANJU I PROVOĐENJU IZMJENA I DOPUNA REGULACIONOG PLANA „RADNA ZONA I,II I III“ GRAČANICA – PRVA FAZA – ISTOK

Obavještavaju se građani da će Služba za prostorno uređenje,geodetske i imovinsko-pravne poslove u skladu s Zaključkom Općinskog vijeća broj: 01-23-02181-2017 od 29.06.2017.godine provesti javnu raspravu o Nacrtu Odluke o usvajanju i provođenju izmjena i dopuna Regulacionog plana „Radna zona I,II i III“ Gračanica – prva faza – istok (Radna zona I)

Nacrt Odluke o usvajanju i provođenju izmjena i dopuna Regulacionog plana „Radna zona I,II i III“ Gračanica – prva faza – istok biće izložen u prostorijama Općine Gračanica - Služba za prostorno uređenje,geodetske i imovinsko-pravne poslove (stara zgrada ) u periodu od 04.07. do 15.08.2017.godine od 08:00 -16:00 sati.

 

 Nacrt Odluke o usvajanju i provođenju izmjena i dopuna Regulacionog plana „Radna zona I,II i III“ Gračanica – prva faza – istok (Radna zona I) može se pogledati i na web stranici Općine Gračanica.

Svoje prijedloge, mišljenja i sugestije sva zainteresovana pravna i fizička lica mogu dati pismeno u knjigu primjedbi, prijedloga i sugestija koja koja se nalazi u prostoriji u kojoj je nacrt izložen ili na e-mail adrese:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Datum i vrijeme za glavni uvid i javnu raspravu  o Nacrtu Odluke o usvajanju i provođenju izmjena i dopuna Regulacionog plana „Radna zona I,II i III“ Gračanica – prva faza – istok (Radna zona I) biće naknadno objavljeno. 

 

                                                                                                  Služba za prostorno uređenje,geodetske i imovinsko-pravne poslove           

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.