.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

SLUŽBE CIVILNE ZAŠTITE U VODOTOKU RIJEKE SPREČE PRONAŠLE BEŽIVOTNO TIJELO

SLUŽBE CIVILNE ZAŠTITE U VODOTOKU RIJEKE SPREČE PRONAŠLE BEŽIVOTNO TIJELODanas je u akciji Službe CZ Gračanica, PU Gračanica, Federalne uprave CZ, Gorske službe spašavanja  i općinske organizacije Crvenog križa pronađeno beživotno tijelo  ženske osobe.

Federalna uprava Civilne zaštite je izvukla tijelo i pristupit će se identifikaciji i obdukciji.

 

Tijelo je uočeno na desnoj obali  u vodotoku rijeke Spreče 75 metara nizvodno od mosta za Karanovac. Pretpostavlja se da se radi o Bejhi Johić čiji je nestanak prijavljen 11.marta 2018. godine.

Akcija, u kojoj su učestvovale 33 osobe, završena je danas oko 13:00 sati.

Šef službe za civilnu zaštitu Općine Gračanica, Mustafa Bajić se zahvalio svima koji su učestvovali u potrazi i izvlačenju tijela, a posebno Fahrudinu Solaku, direktoru Federalne uprave civilne zaštite koji je odobrio akciju i čije su službe učestvovale u istoj.SLUŽBE CIVILNE ZAŠTITE U VODOTOKU RIJEKE SPREČE PRONAŠLE BEŽIVOTNO TIJELO

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.