.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

ZAPOČEO PROGRAM START-UP AKADEMIJE

ZAPOČEO PROGRAM START-UP AKADEMIJECeremonija pokretanja programa Start-up akademije je započela u petak (08.06.) u Etni.

Program se održava u okviru zajedničkog programa EU i Vlade R. Njemačke za lokalnu samoupravu i ekonomski razvoj EU Pro-local, a implementiraju ga Razvojna Agencija Žepče i Općina Gračanica u sklopu projekta „Povećanje razvojnih potencijala koz uvođenje instrumenata koji potiču poduzetništvo, međuopćinsku saradnju i nova ulaganja“.

Start-up akademija će polaznicima ponuditi znanje koje se ne inače ne može dobiti u formalnom obrazovanju.

 

Predavanja će držati finansijski direktor poslovnog inkubatora Intera iz Mostara, Goran Dodig a neke od tema koje će obraditit su:  Razvoj biznis modela, Kako kreirati vrijednost koju kupci žele, Prezentacijske vještine, Pregovaračke vještine, Finansiranje Start-up-a, Marketing i brendiranje i druge.

Po završetku akademije dvije najbolje poslovne ideje će biti nagrađene, a održavanje akademije se planira održavati na godišnjem nivou.

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.