.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

Poziv na Omladinski ljetni kamp u Gračanici

Poziv na Omladinski ljetni kamp u GračaniciOmladinski ljetni kamp (“Youth Summer Camp – Gračanica 2018”) kojeg već treću godinu zaredom organizuje Vijeće mladih Općine Gračanica predstavlja četverodnevni program neformalnog obrazovanja o aktivizmu mladih, liderstvu, komunikaciji i javnom nastupu. Prvi dio kampa za mlade će biti usmjeren na sticanje znanja o građanskom aktivizmu i liderstvu, dok u drugom dijelu biti će obrađivane teme javnog nastupa i komunikacije.  Pored ova dva segmenta radionica, učesnici na kampu će volontirati na uređenju izletišta Vis.

Na kamp se mogu prijaviti mladi dobi između 16 i 20 godina iz cijele Bosne i Hercegovine. Svi troškovi kampa su pokriveni od strane organizatora, a uključuju refundaciju putnih troškova, smještaj u šatorima i hranu.

Organizator: Vijeće mladih Općine Gračanica

Pokrovitelj manifestacije: Općina Gračanica

Lokacija: Izletište VIS Gračanica (31. juli  – 03. august, 2018 )

Rok za prijave je petak, 20.07.2018. godine.

Online prijavu možete izvršiti na llinku:  http://www.mreza-mira.net/vijesti/seminari-treninzi/omladinski-ljetni-kamp-gracanica/

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.