.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA U POVODU SVJETSKOG DANA UČITELJA

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA U POVODU SVJETSKOG DANA UČITELJA Svim prosvjetnim radnicima sa područja općine Gračanica, ali i šire, u povodu 5. oktobra, Svjetskog dana učitelja, upućujem iskrene čestitke.

Ovim putem želim da izrazim svoju zahvalnost i poštovanje za trud, znanje i strpljenje kojima darujete našu djecu vodeći ih do novih spoznaja, kako školskih tako i onih životnih. Isto tako, želim da vam se zahvalim na dosadašnjim rezultatima, uz želju da i dalje stručno i s ljubavlju obavljate svoj posao.

Čestitku upućujem u svoje ime i u ime svih uposlenika u Općini Gračanica.

                                                                                                                                   Načelnik Općine

                                                                                                                                      Nusret Helić  

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.