Novogodišnja čestitka Općinskog načelnika

Godina iza nas bila je godina izazova ali i postignuća, godina u kojoj smo se trudili ispuniti zadana obećanja i vaša očekivanja.

Uvjeren sam da ćemo sljedeće godine, s još većim marom i entuzijazom, nastaviti započete projekte za bolju i ljepšu budućnosti i da ćemo snagom zajedništva graditi Gračanicu kakvu svi zaslužujemo.

Želim da vrijeme koje dolazi bude vrijeme novoga rasta i razvoja našega grada, a vama, drage sugrađanke i sugrađani, želim sretnu i uspješnu Novu 2019. godinu.

Okrenimo se s ljubavlju novoj godini, razmišljajući pozitivno, donesimo radost i vedrinu u naša srca koja nam toliko puta nedostaje u posljednje vrijeme. Pronađimo vjeru i snagu za dane koji su pred nama da ih zajedničkom dobrom voljom i međusobnim razumijevanjem učinimo što boljima i sretnijima za sve nas.

Još jedanput,  sretna i uspješna Nova 2019. godina.

OPĆINSKI NAČELNIK

Nusret Helić, s.r.